ParkZon Nasıl Çalışır

Çocuk Güvenlik Nasıl Çalışır?

1- İnceleme (Ekspertiz)

İhtiyaç duyulan mekan ziyaret edilerek, çocuğun yaşına, başka kardeşi olup olmamasına, evin büyüklüğüne, eşyaların konumlarına, ailenin yaşam alışkanlıklarına göre; mutfak , banyo, salon, oturma odası, yatak odası gibi yaşam alanları ile pencereler, kapılar ve/veya merdivenler, sahanlıklar tek tek incelenerek potansiyel ev kazası riskleri belirlenir. 1-2 Saat süren bu çalışmaya ebeveynlerde katılarak çocuk güvenliği konusunda bilgilendirilmiş olur.

İnceleme hizmeti İstanbul için geçerli olup hizmet bedeli 200 TL. dir. İnceleme talebiniz için bize telefon yada emaille ulaşabilir, yada aşağıda adresi bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0 216 577 04 21 - 22

Email: info@parkzon.com.tr


Adres: Kayışdağı Cad. Ayşe Hatun Çeşme Sok. No: 6/A 34751, Küçükbakkalköy - Ataşehir / İstanbul

2- Raporlama

İnceleme sonucunda elde edilen verilere göre hazırlanan rapor; Belirlenen kaza risklerini, çözümlerini ve kullanılacak çocuk güvenlik ürünlerini ve ayrıca ailelerin alması gereken önlemleri ayrıntılı olarak kapsar.

3- Uygulama

Raporda belirtilen ve kaza riski taşıyan yerler, dünya standartlarına sahip en uygun ve en ekonomik çocuk güvenlik ürünleri ile daha güvenli hale getirilir. Bu hizmet, şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından sağlanır.

ParkZon, Kendinize ve eşinize daha çok zaman ayırmak ve hobilerinizi gerçekleştirmek için, evinizi çocuğunuz için daha güvenli hale getirir.

Copyright © 2009 ParkZon | Tüm hakları saklıdır | Tasarım & Programlama: Elif Yazılım