MakaleEvimdeki olası kaza risklerini önlemek için neden bir “Çocuk Güvenlik Uzmanı” na danışmalıyım?

0-6 yaş arasında çocuklar çok meraklıdırlar, çevrelerindeki yeni Dünya’ yı keşfetmek isterler, akıllarına koyduklarını yapmak isterler, hiç vazgeçmezler. Çok hızlı hareket ederler, bir yetişkinin onların hızına yetişmesi çok güçtür. Fiziksel olarak da henüz gelişimlerini tamamlamadıkları için kendilerini koruyabilecek yetiye henüz sahip değildirler.

Bebeğiniz emeklemeye başladığında,  ev içi ve çevresinde güvende tutabilmemizin en önemli adımı, gerekli güvenlik önlemlerini almaktır.   Bu konuda,”Sertifikalı Bir Çocuk Güvenlik Uzmanı’ na danışmak size;

-Zaman kazandırır. Eviniz ve çocuğunuz için en uygun güvenlik çözümler hakkında tüm bilgileri uzman yönlendirmesiyle bir kerede en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

-Deneyimli çocuk güvenlik uzmanı, olası tehlike noktalarını belirlemek için evinize gelip inceleme- ekspertiz hizmeti yapar. İhtiyaçlarınızı belirler ve mekan mekan size raporlar.

-Bu ihtiyaç tespitine göre en güvenli ve yerine uygun, standartları karşılayan çocuk güvenlik ürünlerini temin eder.

- Bu ürünlerin profesyonel şekilde montajını da yaparak uygulamayı tamamlar.

- Bunun yanında evinizde sizin yapmanız gereken düzenlemeler ve almanız gereken önlemler hakkında da yaşam alışkanlıklarınıza ve evinizin durumuna göre ihtiyacı tespit eder ve bilgi verir.