Anasayfa Anasayfa

Park Zon İletişim

Yönetim & Showroom

Adres: Kayışdağı Cad.
Ayşe Hatun Çeşme Sok. No: 6/A
34751, Küçükbakkalköy
Ataşehir / İstanbul

Tel: 0 216 577 04 21 - 22
Faks: 0 216 577 04 23

info@parkzon.com.tr
www.parkzon.com.tr


Kroki ve Yol Tarifi


Çalisma Saatleri

08:30-18:00 (Pzt - Cts)

Ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

ParkZon Kroki ve Yol Tarifi

Daha büyük bir haritada görüntüle: Park Zon

FSM Köprüsü'nden geliyorsanız
(2. Köprü)

FSM Köprüsü'nden Anadolu Yakasına geçişten sonra Ataşehir Küçükbakkalköy tabelasından çıkılacak. Önünüze gelen ışıklardan sola dönüp yolun sağını devam edin. 50 m. sonra ışıklar gelecek. Işıkları geç. 100 m. sonra tekrar ışıklar geliyor. Solunuzda Petrol Ofisini göreceksiniz. Küçükbakkalköy tabelasından sola yukarı doğru dönün. Birinci ışıkları geçtikten sonra ilk sağa oto yıkamanın oradan gir. İki kere sağ yapınca ışıklara geliyorsunuz. Sol tarafınızda Kar Plaza ve Henkel'in Binasını göreceksiniz. Işıklardan Ataşehir'e doğru karşıya geçin. Geçer geçmez sağa doğru yanaşırsanız sağdan ikinci binadayız. Otopark girişimizi göreceksiniz (Kuveyt Türk Bankası, TSE Binası ve Sütaş Bölge Müdürlüğü'nün sokağı)

 

Boğaziçi Köprüsü'nden geliyorsanız (1. Köprü)

Park Zon Kroki Kozyatağı Carrefour'un oradan Ataşehir okları takip edilecek. Kar Plaza ve Henkel'in bulunduğu plaza sorulacak(Araba ile 3-4 dakikalık mesafede) Plaza solunuzda kalıyorsa hemen önünüzdeki ışıklardan Ataşehir'e doğru karşıya geçin. Geçer geçmez sağa doğru yanaşırsanız sağdan ikinci binadayız. Otopark girişimizi göreceksiniz (Kuveyt Türk Bankası, TSE Binası ve Sütaş Bölge Müdürlüğü'nün sokağı)

Carrefour'un oradan hal tarafından döndüyseniz Plaza sağınızda kalıyorsa hemen önündeki ışıkları geçtikten sonra ilk sağa oto yıkamanın oradan gir. İki kere sağ yapınca ışıklara geliyorsunuz. Sol tarafınızda Kar Plaza ve Henkel'in Binasını göreceksiniz. Işıklardan Ataşehir'e doğru karşıya geçin. Geçer geçmez sağa doğru yanaşırsanız sağdan ikinci binadayız. Otopark girişimizi göreceksiniz (Kuveyt Türk Bankası, TSE Binası ve Sütaş Bölge Müdürlüğü'nün sokağı)

Copyright © 2009 ParkZon | Tüm hakları saklıdır | Tasarım & Programlama: Elif Yazılım