“YAŞLI GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ & RAPORLAMA  VE UYGULAMA HİZMETİ


A.   EKSPERTİZ & EĞİTİM

Evinizde Ekspertiz- Uzman İncelemesi yapılarak potansiyel kaza risklerinin belirlenmesini sağlar. İhtiyaç sahibinin yaşadığı mekan ziyaret edilerek, kişinin yaşlılık ve hastalık sebebiyle uğradığı fiziksel kayıplar, ortopedik engelli ise engelinin geçici veya kalıcı oluşu, cinsiyeti ve yaşı gibi özellikleri dikkate alınarak; Ev içi genel mimarı tasarımı, mutfak, banyo, tuvalet, yatak odası gibi yaşam alanları ve kapı giriş - çıkışları pencereler, merdivenler, koridor gibi iç mekanları, ev ana giriş kapısı, merdivenleri, bahçe gibi dış alanları ile kullanılan mobilya ve eşyaları ev içindeki yerleşimlerinin kişinin günlük temel yaşam aktivitelerine uygun olup olmadığını inceler. Uluslararası Home Modification- Yaşlı /Engelli Güvenliği * Sertifikasına Sahip Uzmanlarımız, Evde Yaşlı Güvenliği ** konusunda her aşamada yapılması gereken konular hakkında da bir bilgilendirme yapar.


B.    RAPORLAMA

Mekanlara göre ev kazalarına karşı alınacak önlemler ve yapılacak uygulamalar ile ve ParkZon’ un sağlayacağı, ihtiyaç olunan yaşlı güvenlik/destek ürünlerini ve ihtiyaç tespitini  içeren kişiye özel Ekspertiz Raporu hazırlar.


C.    UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Raporda belirtilen ve kaza riski taşıyan yerler, ParkZon tarafından dünya standartlarına sahip en uygun yaşlı güvenlik/destek ürünleri ile daha güvenli hale getirilir. Ev içi mimarı tasarımdan, yaşam alanlarından, kullanılan eşyalar ve konumlarından kaynaklanan mekan ve çevre sorunları varsa, bu sorunlar da; inşaat, tadilat ve mimari düzenlemeler "Home Modification" yapılarak, eşyaların konum ve kullanış şekilleri de yeniden düzenlenerek uygun hale getirilir. İhtiyaç duyulan destek ve güvenlik ürünleri temin edilir, montajı gerekenlerin montajı, şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından sağlanır.


Bilginiz için; İstanbul için Ekspertiz & Eğitim ve Raporlama Hizmet Bedeli 200 TL'dir. Şehir dışı için ayrıca ücretlendirilmektedir.


Halil bey

Selam millet

NNY

Atatürk'ün Çok Az Kişi Tarafından Bilinen Videosu Renklendirilmiş Hali ile Karşınızda

https://www.youtube.com/watch?v=Rt5QR8-Pkjg

Özel Efdal Anaokulu - Arzu Mettin

Çocukların bulunduğu toplu yaşam alanlarında son derece önemli.

Nilüfer Ademoğulları

Çok kaliteli, hızlı ve de en önemlisi dakik.

Mey Franko

Çocuk güvenliği için gerekli.