Yaşlı Güvenliği

Universal tasarım prensiplerine uygun ev içi yaşam alanları tasarım ve uygulaması yapar

Kişilerin, özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev içi yaşam alanları için mimari, tadilat projeleri hazırlar, danışmanlık yapar, daha geniş koridorlar ve kolayca ulaşılabilir yatak odaları, özellikli ve güvenlikli mutfak, banyolar sunar.

Kişiler, artık günümüzde gerek hastalık, gerek yaşlılık ve gerekse fiziksel engeli nedeniyle fiziksel yetilerinin bir kısmını yitirmiş dahi olsalar kendisini çevresinden, toplumdan soyutlanmadan, bağımsız, kendi ihtiyaçlarını ve güvenliklerini sağlayabilen bireyler olarak hayatlarını sürdürmek istemektedirler.

ParkZon, bu kişilerin isteklerini yerine getirmelerine yardımcı olmak, onların yitirmiş olduğu bazı yetilerinden dolayı yaşadığı olumsuzlukları azaltmak  için çalışır.

Destek Ürünleri Sağlar

Kişilerin yapabilirliklerini arttırmak, üçüncü kişilere olan bağımlılıklarını azaltmak, başta düşmeler olmak üzere ev kazalarına karşı korumak ve hayat standartlarını arttırmak için kişiye özel destek ve güvenlik ürünleri sağlar montajı gerekenlerin montajını yapar.

ParkZon Universal Dizayn Ev Planı

İhtiyaç sahibi kişinin ihtiyacına göre ev içinde yapılan mimari düzenlemeler ile eşyaların yerleşim ve kullanım şekillerinin yeniden düzenlenmesi , ayni zamanda ayni evde yaşayan diğer sağlıklı insanlarında hayatlarını kolaylaştırır.

Copyright © 2009 ParkZon | Tüm hakları saklıdır | Tasarım & Programlama: Elif Yazılım