Yorumlar


  Yonca Baysal

  Merhaba dublex evime kapı çözümünüz için çok tşkler disiplinli sözüne sadık iyiliksever bir ekip

  Kerem Altan

  İlgili ve güvenilir

  Kerem Üstündağ

  Bebeğimizle ilgili ne yapılabileceği konusunda bilgi almak için gittik çalışanlar bilgili ve ilgiliydi. Bize güler yüzle yardımcı oldular ve işimizi hemen halledebildik.

  Burcu B.

  Depreme karşı eşyalarımızı sabitlettik. Çok bilgili ve müşteriye saygılı bir firma. Herkese tavsiye ederim

  Muhsin ŞARA

  Parkzon firması ile ikinci kez çalışıyoruz, gerek Arzu Hanım gerek Pekcan Bey profosyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla çocuklarımızın güvenliği için iki evimizde de bize en iyi şekilde yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederiz.

  Emir Boru

  Olası riskler detaylıca, hassasiyetle düşünülmüş ve özellikle topluca yaşanılan ortamlarda fiziki koşulların yaratabileceği olumsuz etkileri engelleyen materyaller üretilmiş. Bizler de öğrencilerimizin güvenliğini düşünerek bu materyallerden faydalanmayı uygun gördük. Oyunla eğitimin bir arada yaşatıldığı ortamlarımız artık daha güvenli ve içimiz rahat. ParkZon ekibine yürekten teşekkürlerimizle

  Mehmet Alican Yılmaz

  Çocuk güvenliği maalesef ülkemizde çok göz aradı edilmekte olan bir konu. Bir çocuk hekimi olarak gerek acilde gerek yoğun bakımda ev kazaları nedeniyle ciddi sağlık problemleri yaşayan onlarca hasta gördüm, takip ettim. Kendi çocuğum da emeklemeye başladığında ev kazalarına karşı evimizi bebek için güvenli hale getirmek adına araştırmalar yaptım ve Parkzon ile tanıştım. Evde yaptıkları incelemeler yalnızca riskleri belirlemek için yapılmıyor, ciddi eğitimler de içeriyor. Pekcan beyin verdiği bilgiler çok kıymetli. Geçen hafta kurulum yapıldı, en ince detaylara kadar düşünülerek hazırlanmış plan uygulandı. Ürünler gerçekten kaliteli ve en önemlisi kullanışlı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, bu konuda verdikleri hizmetler gerçekten çok kıymetli.

  Can Kırcan

  Gerek ürün kalitesi gerekse ekip desteği bizi çok memnun etti…. Gönül rahatlığı ile hizmet alabileceğiniz bir firma.

  Deniz Şahbaz

  Parkzon firması ile iki defa çalıştık. Her defasında ihtiyacımıza uygun sundukları çözümlerden çok memnun kaldık. Farklı bir daireye geçtiğimizde eski sistemleri tekrar kullanmamızdaki yardımları ve bizzat gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum.

  Sure Köse

  Parkzon işini bu derece özenle yapan nadir ekiplerden birine sahip. Gerek iletişimleri, gerek işlerini gerçekleştirirken profesyonel yaklaşımları gerçekten etkileyici. Çocuk güvenliği konusunda bizim görmediğimiz her şeyi görüp tedbir aldılar. Ellerine sağlık

  Sayfalar: 123456