“DEPREM GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ &RAPORLAMA VE UYGULAMA HİZMETİ


A.      EKSPERTİZ

İhtiyaç duyulan kuruma YOTA Uzmanı giderek bir inceleme yapar; deprem anında hareket edecek ve devrilebilecek cihazlar , eşyalar ve benzeri objeler belirlenir. Sabitleme yapılacak alanlar incelenir, şayet duvar ise duvarın yapısı ( alçıpan, beton, betopan) , tezgah ise duvara bağlı olup olmadığı, zemin ise zeminin özelikleri dikkate alınır. Aynı zamanda Acil Durum Eylem Planına göre kaçış noktalarına engel olabilecek cihazlar ve objeler belirlenir.


B.      RAPORLAMA

İnceleme sonucu elde edilen verilere göre bir rapor hazırlanır, bu raporda; Deprem anında devrilebilecek veya hareket ederek yer değiştirebilecek cihazlar , eşyalar ile bunlara uygulanacak YOTA ürünleri, eşyaların özelliklerini ve mekan içindeki konumlarına, göre ayrıntılı olarak belirtilir.


C.      UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Hazırlanan rapora göre her eşya ve cihazlar raporda belirtilmiş olan deprem güvenlik ürünü ile duvara ,zemine veya bulunduğu tezgaha(masaya) YOTA Ürünleri ile sabitlenir. YOTA Ürünlerinin özelliği ihtiyaç halinde sabitlenen eşya ve cihazlar kullanıcı tarafından sabitlenmesi yapılan yerden kolayca çıkarılıp, tekrar takılabilir olmasıdır.


Söz konusu montaj hizmeti, şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından gerçekleştirilebilir.


Ekspertiz&Eğitim ve Raporlama hizmeti İstanbul için 1 saatlik ücretlendirme 200 TL.+KDV’ dir. 


Halil bey

Selam millet

NNY

Atatürk'ün Çok Az Kişi Tarafından Bilinen Videosu Renklendirilmiş Hali ile Karşınızda

https://www.youtube.com/watch?v=Rt5QR8-Pkjg

Özel Efdal Anaokulu - Arzu Mettin

Çocukların bulunduğu toplu yaşam alanlarında son derece önemli.

Nilüfer Ademoğulları

Çok kaliteli, hızlı ve de en önemlisi dakik.

Mey Franko

Çocuk güvenliği için gerekli.