“DEPREM GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ &RAPORLAMA VE UYGULAMA HİZMETİ


A.      EKSPERTİZ

İhtiyaç duyulan kuruma YOTA Uzmanı giderek bir inceleme yapar; deprem anında hareket edecek ve devrilebilecek cihazlar , eşyalar ve benzeri objeler belirlenir. Sabitleme yapılacak alanlar incelenir, şayet duvar ise duvarın yapısı ( alçıpan, beton, betopan) , tezgah ise duvara bağlı olup olmadığı, zemin ise zeminin özelikleri dikkate alınır. Aynı zamanda Acil Durum Eylem Planına göre kaçış noktalarına engel olabilecek cihazlar ve objeler belirlenir.


B.      RAPORLAMA

İnceleme sonucu elde edilen verilere göre bir rapor hazırlanır, bu raporda; Deprem anında devrilebilecek veya hareket ederek yer değiştirebilecek cihazlar , eşyalar ile bunlara uygulanacak YOTA ürünleri, eşyaların özelliklerini ve mekan içindeki konumlarına, göre ayrıntılı olarak belirtilir.


C.      UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Hazırlanan rapora göre her eşya ve cihazlar raporda belirtilmiş olan deprem güvenlik ürünü ile duvara ,zemine veya bulunduğu tezgaha(masaya) YOTA Ürünleri ile sabitlenir. YOTA Ürünlerinin özelliği ihtiyaç halinde sabitlenen eşya ve cihazlar kullanıcı tarafından sabitlenmesi yapılan yerden kolayca çıkarılıp, tekrar takılabilir olmasıdır.


Söz konusu montaj hizmeti, şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından gerçekleştirilebilir.


Ekspertiz&Eğitim ve Raporlama hizmeti İstanbul için 1 saatlik ücretlendirme 300 TL.+KDV’ dir. 


Kerem Alptekin

Arzu hanım ve Pekcan bey kendilerini evde güvenlik konusuna vakfetmis ve gerçekten çok detaylı düşünen bir ekip. Kendilerine yaptıkları uygulama nedeniyle cok teşekkür ederim. Artık gözümüz arkada kalmayacak.

laraprcepРазработка скриптов продаж

Nüket Hekiman Çörekçioğlu

Çocuğumuz İçin en iyisini düşünürken güvenli bir ev ortamı olmazsa olmazdı. Bu sayede özgürce çocuğumuzu bırakabiliyoruz. ParkZon Ekibi, kaliteli malzeme kullanarak dostane bir iletişimle tüm süreçleri söz verdikleri gibi gerçekleştiriyorlar.

Karaca Vardı

ParkZon’u tavsiyey ederim, ilgili, bilgili ve profesyonel olduklarını düşünüyorum

Aika Halkalı

Anaokulumuzda çocukların güvenliğini sağlamak için önlem almaya ihtiyaç duyduk. ParkZon’ u kesinlikle tavsiye ederim. Ürünler çok kaliteli.