“DEPREM GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ &RAPORLAMA VE UYGULAMA HİZMETİ


A.      EKSPERTİZ

İhtiyaç duyulan kuruma YOTA Uzmanı giderek bir inceleme yapar; deprem anında hareket edecek ve devrilebilecek cihazlar , eşyalar ve benzeri objeler belirlenir. Sabitleme yapılacak alanlar incelenir, şayet duvar ise duvarın yapısı ( alçıpan, beton, betopan) , tezgah ise duvara bağlı olup olmadığı, zemin ise zeminin özelikleri dikkate alınır. Aynı zamanda Acil Durum Eylem Planına göre kaçış noktalarına engel olabilecek cihazlar ve objeler belirlenir.


B.      RAPORLAMA

İnceleme sonucu elde edilen verilere göre bir rapor hazırlanır, bu raporda; Deprem anında devrilebilecek veya hareket ederek yer değiştirebilecek cihazlar , eşyalar ile bunlara uygulanacak YOTA ürünleri, eşyaların özelliklerini ve mekan içindeki konumlarına, göre ayrıntılı olarak belirtilir.


C.      UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Hazırlanan rapora göre her eşya ve cihazlar raporda belirtilmiş olan deprem güvenlik ürünü ile duvara ,zemine veya bulunduğu tezgaha(masaya) YOTA Ürünleri ile sabitlenir. YOTA Ürünlerinin özelliği ihtiyaç halinde sabitlenen eşya ve cihazlar kullanıcı tarafından sabitlenmesi yapılan yerden kolayca çıkarılıp, tekrar takılabilir olmasıdır.


Söz konusu montaj hizmeti, şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından gerçekleştirilebilir.


Ekspertiz&Eğitim ve Raporlama hizmeti İstanbul için 1 saatlik ücretlendirme 339 TL.+KDV’ dir. 


Yonca Baysal

Merhaba dublex evime kapı çözümünüz için çok tşkler disiplinli sözüne sadık iyiliksever bir ekip

Kerem Altan

İlgili ve güvenilir

Kerem Üstündağ

Bebeğimizle ilgili ne yapılabileceği konusunda bilgi almak için gittik çalışanlar bilgili ve ilgiliydi. Bize güler yüzle yardımcı oldular ve işimizi hemen halledebildik.

Burcu B.

Depreme karşı eşyalarımızı sabitlettik. Çok bilgili ve müşteriye saygılı bir firma. Herkese tavsiye ederim

Muhsin ŞARA

Parkzon firması ile ikinci kez çalışıyoruz, gerek Arzu Hanım gerek Pekcan Bey profosyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla çocuklarımızın güvenliği için iki evimizde de bize en iyi şekilde yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederiz.