“EVDE ÇOCUK GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ & EĞİTİM& RAPORLAMA  VE UYGULAMA HİZMETİ


A.     EKSPERTİZ & EĞİTİM

Evinizde Ekspertiz; Uzman İncelemesi yapılarak potansiyel kaza risklerinin belirlenmesini sağlar. Uluslararası IAFCS* Sertifikasına Sahip Uzmanlarımız, evinizi ziyaret ederek, olası  tehlike noktalarını  belirlemek için, mekan mekan evinizi sizinle beraber inceler.  Evde Çocuk Güvenliği ** konusunun her aşamasında ebeveynlerin yapması gereken hususları da belirterek ~ 1,5 - 2 Saat sürecek inceleme ve bilgilendirme yapar.

. .


.


B.      RAPORLAMA

Mekanlara göre sizin alacağınız önlem ve yapacağınız uygulamalar ile ve ParkZon’ un sağlayacağı, ihtiyaç olunan çocuk güvenlik ürünlerini ve ihtiyaç tespitini  içeren kişiye özel olarak hazırlanan Ekspertiz Raporunu iletir. Bu rapor ile evinizdeki riskler ve potansiyel tehlike noktaları ve çözümleri hakkında bilgi verir. Bu rapor dışında ayrıca bilgilendirme amaçlı olarak; Eviniz çocuğunuz için güvenli mi kontrol listesi, Zehirli bitkiler listesi ve Deprem hazırlık kontrol listesini sizlere iletir.


C.      UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Raporda belirtilen ve kaza riski taşıyan yerler, ParkZon tarafından dünya standartlarına sahip en uygun çocuk güvenlik ürünleri ile daha güvenli hale getirilir. Bu hizmet, şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından sağlanır.


Bilginiz için; İstanbul için Ekspertiz & Eğitim ve Raporlama Hizmet Bedeli 300 TL+ KDV 'dir. Şehir dışı için ayrıca ücretlendirilmektedir.

Yerinde yapılan fiziki inceleme (Ekspertiz) Hizmetimiz; 01.06.2020 tarihine kadar küresel pandemi Covid 19 önlemlerine destek olmak amacıyla online ekspertiz hizmeti şeklinde verilecektir. 


Evinizdeki Olası Çocuk Kazalarına ve Depreme Karşı Güvenliğin Sağlanması İle İlgili Online Ekspertiz (Risk Analizi ve İnceleme) ile Raporlama Hizmeti ; 1. Evinizdeki olası çocuk kazalarının önlenmesine ve depreme hazırlık yapılmasına yönelik güvenliğin sağlanması için gerekli tüm önlemlerle ilgili Online Ekspertiz (Risk Analizi ve İnceleme) ile Raporlama Hizmetini içerir. 

2. Uzmanımız, evinizdeki mekanlarla ilgili çekip bize göndereceğiniz  video ve fotoğrafları İnceler ve Risk Analizi yapar.  

3. Sizin önceliklerinizi de dikkate alarak, sizin ebeveyn olarak yapmanız gereken uygulamalar ile bizim kurum olarak sunacağımız çözümlerle ilgili ihtiyaç listesini içeren detaylı bir Ekspertiz Raporu hazırlar ve size iletir. 

4. Ekspertiz raporu ile birlikte ayrıca; zararlı bitkiler listesi, deprem hazırlık kontrol listesi, eviniz çocuğunuz için güvenli mi kontrol listesi, acil durum rehberi gibi yararlı dökümanları da hazırlanan rapor ile birlikte aktaracağız. Ekspertiz sonrası markamızdan, seçtiğiniz tüm ürünleri temin edebilirsiniz. 

Online İnceleme&Risk Analizi ve Raporlama Hizmeti için hizmet bedeli 200 TL.+KDV dir

Detaylı bilgi almak ve talepleriniz için aşağıdaki telefon numaralarından bizi çekinmeden arayabilir, Çocuk Güvenlik ve YOTA uzmanımız ile yapacağınız ön görüşme ile süreci başlatabilirsiniz.

Tel: 0 216 577 04 21 - 22- 23 (PBX) 


Kerem Alptekin

Arzu hanım ve Pekcan bey kendilerini evde güvenlik konusuna vakfetmis ve gerçekten çok detaylı düşünen bir ekip. Kendilerine yaptıkları uygulama nedeniyle cok teşekkür ederim. Artık gözümüz arkada kalmayacak.

laraprcepРазработка скриптов продаж

Nüket Hekiman Çörekçioğlu

Çocuğumuz İçin en iyisini düşünürken güvenli bir ev ortamı olmazsa olmazdı. Bu sayede özgürce çocuğumuzu bırakabiliyoruz. ParkZon Ekibi, kaliteli malzeme kullanarak dostane bir iletişimle tüm süreçleri söz verdikleri gibi gerçekleştiriyorlar.

Karaca Vardı

ParkZon’u tavsiyey ederim, ilgili, bilgili ve profesyonel olduklarını düşünüyorum

Aika Halkalı

Anaokulumuzda çocukların güvenliğini sağlamak için önlem almaya ihtiyaç duyduk. ParkZon’ u kesinlikle tavsiye ederim. Ürünler çok kaliteli.