“HAVUZDA ÇOCUK GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ VE UYGULAMA HİZMETİ


 A. EKSPERTİZ

Evinizde Ekspertiz- Uzman İncelemesi yapılarak potansiyel kaza risklerinin belirlenmesini sağlar. Uluslararası IAFCS* Sertifikasına Sahip Uzmanlarımız, evinizi ziyaret ederek, havuzu, çevresini ve zemini inceler ve işin projesini hazırlar.


 B. UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Daha sonra projeye göre, Uluslararası güvenlik standartlarına sahip “Havuz Güvenlik Bariyeri”***nin montajı şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından yapılarak proje tamamlanır.


* IAFCS , ABD Merkezli Uluslararası Çocuk Güvenliği Kuruluşudur.


**Havuz Güvenlik Bariyeri Uygulaması;  ABD Tüketici Güvenliği Koruma Organizasyonu CPSC*’nin ailelere çocukların havuzdan zarar görmemesi için yaptığı önerilerin başında, havuz çevresinin uluslararası çocuk güvenliği standartlarına uygun “Pool Fence” HAVUZ GÜVENLİK BARİYERİ ile kapatılması gelmektedir. ParkZon, " CPCS Havuz Güvenlik Bariyeri" Standartlarına uygun ürünü yurt dışından ithal ederek ailelerin hizmetine sunmaktadır.


Kerem Alptekin

Arzu hanım ve Pekcan bey kendilerini evde güvenlik konusuna vakfetmis ve gerçekten çok detaylı düşünen bir ekip. Kendilerine yaptıkları uygulama nedeniyle cok teşekkür ederim. Artık gözümüz arkada kalmayacak.

laraprcepРазработка скриптов продаж

Nüket Hekiman Çörekçioğlu

Çocuğumuz İçin en iyisini düşünürken güvenli bir ev ortamı olmazsa olmazdı. Bu sayede özgürce çocuğumuzu bırakabiliyoruz. ParkZon Ekibi, kaliteli malzeme kullanarak dostane bir iletişimle tüm süreçleri söz verdikleri gibi gerçekleştiriyorlar.

Karaca Vardı

ParkZon’u tavsiyey ederim, ilgili, bilgili ve profesyonel olduklarını düşünüyorum

Aika Halkalı

Anaokulumuzda çocukların güvenliğini sağlamak için önlem almaya ihtiyaç duyduk. ParkZon’ u kesinlikle tavsiye ederim. Ürünler çok kaliteli.