“HAVUZDA ÇOCUK GÜVENLİĞİ” EKSPERTİZ VE UYGULAMA HİZMETİ


 A. EKSPERTİZ

Evinizde Ekspertiz- Uzman İncelemesi yapılarak potansiyel kaza risklerinin belirlenmesini sağlar. Uluslararası IAFCS* Sertifikasına Sahip Uzmanlarımız, evinizi ziyaret ederek, havuzu, çevresini ve zemini inceler ve işin projesini hazırlar.


 B. UYGULAMANIN TAMAMLANMASI

Daha sonra projeye göre, Uluslararası güvenlik standartlarına sahip “Havuz Güvenlik Bariyeri”***nin montajı şirketimizin uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından yapılarak proje tamamlanır.


* IAFCS , ABD Merkezli Uluslararası Çocuk Güvenliği Kuruluşudur.


**Havuz Güvenlik Bariyeri Uygulaması;  ABD Tüketici Güvenliği Koruma Organizasyonu CPSC*’nin ailelere çocukların havuzdan zarar görmemesi için yaptığı önerilerin başında, havuz çevresinin uluslararası çocuk güvenliği standartlarına uygun “Pool Fence” HAVUZ GÜVENLİK BARİYERİ ile kapatılması gelmektedir. ParkZon, " CPCS Havuz Güvenlik Bariyeri" Standartlarına uygun ürünü yurt dışından ithal ederek ailelerin hizmetine sunmaktadır.


Yonca Baysal

Merhaba dublex evime kapı çözümünüz için çok tşkler disiplinli sözüne sadık iyiliksever bir ekip

Kerem Altan

İlgili ve güvenilir

Kerem Üstündağ

Bebeğimizle ilgili ne yapılabileceği konusunda bilgi almak için gittik çalışanlar bilgili ve ilgiliydi. Bize güler yüzle yardımcı oldular ve işimizi hemen halledebildik.

Burcu B.

Depreme karşı eşyalarımızı sabitlettik. Çok bilgili ve müşteriye saygılı bir firma. Herkese tavsiye ederim

Muhsin ŞARA

Parkzon firması ile ikinci kez çalışıyoruz, gerek Arzu Hanım gerek Pekcan Bey profosyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla çocuklarımızın güvenliği için iki evimizde de bize en iyi şekilde yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederiz.